Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha dat

Zdravím, chtěl bych se zeptat, když si chci z počítače zálohovat data, myslím třeba jen fotky, hudbu, písníčky... Tak si mám koupit nějaký 1tb externí disk a tam to všechno dát? Kdyžtak bych vás prosil, abyste mi doporučili nějaký dobrý... A co windows 7? Mám verzi oem, to se musí taky zálohovat, nebo to jde nahrát zpět z přiloženého CD? A microsoft office, to kdyžtak normálně stáhnu z internetu a zadám tam ten product key a bude to fungovat? Ptám se pro případ, že by mi odešel už potřetí hdd...

Takže můj plán je takový, teď si koupím disk http://www.alza.cz/western-digital-caviar-blue-100 0gb-64mb-cache-d332694.htm?kampan=adw1_dsa-alza&gc lid=CMrLo4GW1b0CFWTlwgodD40AHg protože ten samý mám i v pc, pak si stáhnu acronic wd edition http://support.wdc.com/product/downloaddetail.asp? swid=119 , to znamená že to nemusím kupovat, když si koupím ten disk ne? :) nějak to tak mají spolu udělané, myslím.. A pak udělám image disku.. Tak se chci zeptat, jestli je to zhruba takhle správné, a nebo jestli nemám kupovat jiný disk, jestli je tenhle vhodný? A musím na ten disk kupovat i nějaký ten box, když si jen udělám ten image, a pak to hodím do skříně, a sem tam za čas tu zálohu obnovím?