Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přiřazení programů ke spuštění souborů typu BUP a IFO

Dobrý den,
prosím o pomoc: nedopatřením se nám (bojím se přímo žalovat na tchýni :-) ) podařilo změnit spouštěcí program pro soubory *.bup a *.ifo. Zpět už to nejde - nemůžu programy dohledat. Teď se automaticky nespouští DVD.
Na druhém PC jsem našla asociace:
BUP - Windows Shell Common Dll
IFO - Windows Shell Common Dll
Najde se někdo, kdo systémovému amatérovi polopaticky poradí, co s tím?
Předem moc díky.

BUP = BackUP tento typ súboru nepotrebuješ ničomu priraďovať.
IFO = InFOrmation toto je zase súbor, ktorý obsahuje informácie napr. kde začína kapitola, kde sa nachádza určitý konkrétny audio zvuk, titulky atď.

Pravý klik na súbor - Otvoriť v programe... Vyhľadaj si svoj obľúbený videoprehrávač, ktorý takýto typ súboru dokázal otvoriť.

Tak jsem to zkusila, přiřadila jsem KMP a stejně to nejde :-(
Už jsem z toho celá nadivoko, matlám se s tím celé odpoledne - pustím to asi z hlavy a přenechám k řešení pro nějakého IT šikulu...
I přesto ale moc díky :-)