Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook je pripojeny k wifi ale nejde internet

Ahoj, potrebovala bych radu - muj laptop s windows 7 se nepripoji k internetu I kdyz je pripojeny k wifi. Na te same wifi mi funguje iPhone, iPad I druhy laptop.
Na tomhle problemovem notebooks ale Napr. Skype €funguje, zkusila jsem tedy vypnout avast, na chvili se mi otevrela zvolena webova stranka, nekdo psal ze to muze but avastem, odinstalovala jsem, stahla ze symantecu program pro uplne odinstalovani, aby tam nic nezustalo a stahla aviru.pomohlo to ale jen castecne. Web na chvili otevru ale nevydrzi to dlouho.
Zkusila jsem ping na seznam, funguje...
Napada nekoho cim by to mohlo byt? Dekuji za rady.

ze to muze but avastem, odinstalovala jsem, stahla ze symantecu program pro uplne odinstalovani

odinstalátorem pro symantec odstraňuješ avast?
předpokládám, že ty antiviry střídáš bez restartu a hned tam cpeš další. odinstalace av driverů vyžaduje restart - když mezitím strčíš do cesty další, nemusí to chodit korektně.

Web na chvili otevru ale nevydrzi to dlouho.

vykopej všechny antiviry ven, restartuj.
prolez v registrech větev: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es
dej vyhledat (f3) názvy (výrobce) dříve instalovaných antivirů - jejich klíč v "services" odstraň.
nastav si ručně normální dns 8.8.8.8 a 8.8.4.4 ve vlastnostech tcpip v.4
znovu restart - funguje to?