Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrávání DVD

Zdravíčko. Chtěl bych prosím doporučit co nejkvalitnější program na přehrávání DVD pro Windows. Chvíli jsem si hrál s DScaler5 , který by měl mít nejkvalitnější mpeg2 decodér, ale video jsem měl pořád trhané. Ted zkouším Purevideo se Zoom Playerem a výsledný obraz je lepší než u PowerDVD6. Také jsem slyšel chválu na WinDVD, ale instalovat 100mb balík včetně spousty balastu navíc se mi nechce. Co používáte vy a co byste mi doporucili k vyzkoušení? Předem díky!

Díky. Potrpím si na kvalitní obraz a za každé zlepšení sem rád, proto třeba používám na mpeg-4 ffdshow apod. Zvuk už mám vyřešen a jsem spokojen, jenom s tím DVD stále hledám. Ten Cliprex je dost jednoduchý a obraz je standartní, čili Zoom Player s Purevideo stále nepřekonán, už fakt nevím co vyzkoušet...:))