Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kancelářský Pc 15-18tis.

Dobrý den, potřeboval bych sestavit pc do kanceláře.Převážně internet,pošta a hlavně účetní programy.V ceně by měl byt monitor,bedna a OS(Windows 7).Čím nižší cena tím lépe.Předem děkuji za návrh.

Alfa mi dnes nějak stávkuje...

Když do kanceláře, pak by se mohlo uvažovat o profesionální hotové sestavě s příslušnou podporou, ale když už...

Skříň: CM Silencio 352 Matte - líbí se mi přední dvířka, nebo CM N400 Rozhodně skříň by neměla připomínat šílený kolotoč, ale vypadat normálně.
Zdroj: základ, nebo něco lepšího
ZD: ASUS B85M-E - do kanclu čipová sada i napájení bez chlazení zcela postačuje. Ještě k dispozici 1×PCI.
CPU: Pentium G3420 - dostačuje i s deskou.
OP: 4 GiB, nebo 8GiB - nároky i obyčejného webového prohlížeče na paměť stoupají, volil bych už větší paměť.
Optická mechanika: Třeba ASUS DRW-24F1ST - pokud bude potřeba.
HDD: 1TB WD Blue - klasika.
Chladič na CPU: SilentiumPC Spartan LT HE922
OS: OEM W7 Prof x64 - pokud předpokládám třeba potřebu domény, atd.
Monitor: Dell UltraSharp U2412M - možná může některým připadat přemrštěný, ale polohovatelnost a eIPS panel rozhodně zvyšuje ergonometrii a komfort práce + NBD.