Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prehrievane - pomoc som zufaly

Ahojte, kupil som si pc

amd radeon r9 270x
win 7 home premium
ram 8gb
amd fx 6300

strašne mam hlučný cpu, je to určite cpu, lebo hram far cry 3 na ultra a teplota z 10 C my vyjde počas hry na 70 a hra sa mi časom seká, + strašný hluk... neviete čo mám robiť? dalo by sa to reklamovať poprípade ak nie, čo mám vymeniť alebo pod.

ďakujem

Chladící desku? Myslíš chladící podložku? Tohle jsou součástky stolního počítače.
V klidu 10 stupňů je blbost, to bude 40 (překlep). Neznám AMD z poslední doby, ale s TDP 95 W to je při špatném proudění vzduchu s boxovým chladičem celkem reální hodnota. Zaměřil bych se na to proudění vzduchu. Pokud je všechno v pořádku, není ve skříni 10 větráků z nichž každý fouká tam, kam nemá a u procesoru není změť kabelů, zkusil bych znova usadit chladič, když to nepomůže, tak vyměnit za něco tiššího a účinnějšího.