Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sekaní se oken a youtube.

Ahoj mám problém nějak najednou se mi začali sekat ''okna'' prostě když přetahuji tak se zasekávají a mají za sebou bíle pozadí a druhý problém je na youtube že se zasekávají videa hraje video např. a čas dole začne přeskakovat tam a zpět 3:01-0:19 3:02-19 3:03-19 3:04-19 a tím se kouše.. Nevíte co s tím ? :/

Zkus nejprve aktualizovat Flash Player na nejnovější verzi, dále pak zakázat HW akceleraci (pravé tl. myši na videu - Nastavení). Pokud nic z toho nepomůže, zkus ještě změnit na síťové kartě DNS - na 8.8.8.8 a 8.8.4.4