Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systém Windows nemôže načítať miestny profil uživatela

Dobrý deň.Dnes som zapol PC a pri načítaní súborov mi "vyskočila" táto hláška : "System Windows nemôže načítať miestny profil užívatela.Príčinou môže byť poškodený profil alebo zlyhajúce načítanie." Mám Windows XP,včera mi našiel Eset online sken 4 infikované súbory,pričom to boli len moje dokumenty.Teraz píšem z druhého hardisku.Dá sa niečo proti tomu robiť ? Za každú radu ďakujem.

zvolit minimalistický nouzový režim s příkazovým řádkem - přihlásit jako administrator - spustit kontrolu disku:

chkdsk /?
chkdsk c: /f /r /x

taky jde kontrolu nefunkčního disku spustit z tvých druhých windows. protože teď nejde o systémový disk, nebude vyžadovat restart.

Dal som do cmd :

chkdsk /?
chkdsk c: /f /r /x

a potvrdil reštart PC.Potom to "skenovalo" XP-čko a naraz tam len nahodilo : "Nahradzujem vadne clustery.Vadne clustery boli nahradené." Pred hodinou sa ma Windows spytal či chcem preniesť súbory a nastavenie,ja som to potvrdil ale došlo k nejakej chybe,že to mám skúsiť znovu.Tak teda teraz neviem

jen doufám, že víš který disk jsi vlastně skenoval - který z těch dvou disků byl c:

ještě před vyhozením disku spustit memtest z boot cd - vadná paměť může způsobit vadný zápis na disk.

pokud nastartuješ z druhého disku, jde z původního disku vytahat cenná data.

se obávám, že je to tak.
původní disk napsal tazateli při startu chybovou hlášku "Windows nemôže načítať miestny profil uživatela"
tak přidal druhý disk s nějakými windows - a opravu chkdsk nejspíš zbytečně poslal na tento druhý disk (homeuseři nechápou, proč by měli mít pojmenované disky a pak formátují a "opravují", co je právě napadne).
pokud má vadnou ramku, mohl tím doničit souborový systém i na druhém disku - viz nějaký další absurdní program z boot diskety.

žádný screen ze správy disků, žádný výpis "fsutil fsinfo drives", tak co s tím.