

Pád zásuvného modulu
Zdravím,
mám takový problém,měl jsem xpéčka,bez problémů.Po přeinstalu na sedmičky mi na mozzile stále padá zásuvný modul adobe flash.Na exploreru funguje přehrávání v pohodě.Už jsem vyzkoušel kde co.Bez úspěchu.Pomůže odinstal,nebo je nějaké jednodušší řešení? Předem díky za pomoc. Paklnapa
Jaku mas verziu flash pre FF? Ovl.panely-flash player, posledna karta. Ne activex verzia.
Ovladace grafiky si instaloval jake?
12.0.0.77
to je stary. Vlez si na www.adobe.com s firefoxom, a vpravo dole mas adobe flash player. To exe co sa stiahne v kroku 2 musis spustit priamo z firefoxu (vpravo hore zoznam stiahnutych suborov a kliknut na exe), inac to update nefunguje.
Tak tohle nepomohlo,pořád to samé.
Ale na exploreru nemám problém,problém bude v tom firefoxu nejspíš,ale jaký?
Jake mas teraz verzie flash playera v ovl.panely flash player? Obe. Explorer pouziva axctivex verziu.
Ovladače grafiky aktualizoval slim.
Ovladace grafiky mas instalovat rucne spravne, a nepouzivat ziadne nefunkcne dementne programy. Odinstaluj dementne programy a nainstaluj spravny ovladac grafiky rucne, z webu vyrobcu notebooku alebo co to tam mas
Podle recenzí je nejlepší free program na aktualizace ovladačů,takže si nemyslím,že by měl být dementní.
Každý takový program je dementní. Protože netušíš, jestli ty ovladače tahá z nějaký databáze od sebe (pak tam má nějaký standardizovaný verze) nebo jestli opravdu rozezná všechny výrobce HW a tahá to z jejich stránek (vysoce nepravděpodobné - každý výrobce má jinou strukturu webu).
Program na aktualizaci ovladačů je fakt naprostá zhovadilost!
No to prave vidis ze jak ti skvele funguje pocitac. To bude asi tym skvelym najsamlepsim programom.
Takže se to vyřešilo obnovou firefoxu a zakázáním shockwave flash modulu.Díky za rady a pomoc. Paklnapa
zbytečně jsi přeinstaloval na w7. jestli máš z toho slideshow, dobře ti tak.
odinstalace: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/uninstall-f lash-player-windows.html
předchozí verze flash player:
http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-fl ash-player-versions.html
flash_player.php