Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s propojením počítače a mobilu-jak vyřešit..

Propojoval jsem si mobil Nokia 6230 s počítačem pomocí orig. kabelu DKU-2 (už jsem k němu nenašel žádný instal. software)..Po propojení přes USB mi to napíše: nalezen nový hardware - USB Data Cable,dále okénko s instalací-co je doporučeno,pak chvilku hledá,hledá...a následuje hláška, že zařízení nebude správně pracovat,atd. Ve správci zařízení mám u USD Data Cable žlutý otazník+vykřičník a napsáno,že ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány (kód 28). Hledal jsem tedy na stránkách Nokia nějaký driver ovladače k tomuto typu mobilu 6230 - našel jsem pouze a nainstaloval do počítače Nokia Connectivity Cable Driver 6.82.4 cze,ale problém zůstává stále stejný a nevyřešen...prostě mobil nelze připojit. Chtěl bych to vyřešit,abych si mohl poté nainstalovat Nokia PC Suite,ovšem bez připojeného mobilu to bohužel nefunguje...Díky za radu
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Ono se to totiž má dělat obráceně. Aspoň v česky psaném návodu Nokia uvádí:
-instalovat ovladače
-restartovat
-zapojit kabel a mobil
A ještě je tam upozornění:
Dokud ovladače Nokia Connectivity Cable Drivers nenainstalujete,
nepřipojujte telefon kabelem k počítači!
Ovladače se instalují pro konkrétní model telefonu, nikoli pro kabel.
Z tohoto důvodu starší verze ovladačů Connectivity Cable Drivers nemusejí
podporovat nejnovější telefony.

To je pravda,instalovat Nokia PC Suite lze bez mobilu...To jsem také i udělal.Akorát když chci připojit poté mobil,tak ho nenajde a je problém...Potřeboval bych zkrátka doporučit nějaký ten správný driver k té Nokii 6230...