Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Navýšení paměti na GPU

Zdravím,
jak už jsem v jednom dotazu zmiňoval, mám zabudovanou (vlastně "zabudovanou" jen tak na oko - je v procesoru) grafickou kartu s dynamickým OC, ale chtěl bych se dotázat, jak mám natrvalo overclocknout GPU - resp. zvýšit výkon.
Díky,SteveXtreme

A preco neveris expertom ze to bude uplne k hovnu, efekt nula?
Najprv si skontroluj ci to nemas zavirene (log z hijackthis ze ci tam neni C:\Windows\inf) a potom si chod kupit graficku kartu. Tie graficke karty si nekupuju debili co si nevedia "pretaktovat CPU na 2GB" :D ale vsetci ktori chcu nieco hrat.

P.S. Ta integrovana grafika si zoberie aj 2GB ak potrebuje automaticky, nemusis tam nic nastavovat.

P.S.2. nejaky truba co ti predaval PC ti doporucil uplny nezmysel, a budes sa toho silou mocou dozadovat. Keby ti doporucil ze polievaj to vyrastie vacsi, tak to budes silou mocou chciet polievat?