Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Centrem zabezpečení ve WinXPSp2

Ahoj,
dneska když jsem zapnul počítač, tak se mi stala divná věc, start panel byl zastrčen tak do půlky mimo obraz, prostě ho kus zezdola chyběl, dále mi nejel firewall Kerio ani NOD32 a centrum zabazpečení hlásí že nejde firewall ani antivir, hlásí to i po ručním spustěníFW a ANTV. Dále mi nejde IE, po spuštění se vypne a nejde skoro nic z Start\příslušenství. Nejde kopírovat ani vkládat(CTRL+C a CTRL+V). A otevřená okna se nezobrazují v liště start.

Stalo se to z ničeho nic - nic jsem neinstaloval - systém je aktuální.

Nevíte co by to mohlo být, nějak se mi nechce formátovat :(

Diky

Mě včera pc taky šílelo,
nemáš náhodou spyware terminátor? Po odinstalaci vše OK, asi se mi zbláznil po nezdařené aktualizaci "možná se soudruhům v NDR něco nepovedlo:-))Jinak byl dobrej, až včera zablokoval knihovnu COMCTL32.dll což nevím co je ale bez ní to byl děs. Myslel jsem že mám vira velikosti slona. A centru zabezpečení se mi objevilo vedle hodin, kde nemá co dělat, když je zakázané.