Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook Express - jak přenést účet a maily ze starého disku?

Dobrý večer,
potřeboval bych poradit, ohledně Outlook expresu. Koupil jsem si nový disk a zavedl na něj operační systém. Nyní potřebuji získat zpět své email konto. Nemohu najít ani instalační CD Outlooku, zkrátka potřebuji nějak ze starého funkčního disku vydobít email schránku v původním stavu zpět.

Děkuji za radu

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "Outlook". (host)[/mod]

1) Ten starší funkční disk máš stále v počítači?
2) Původně jsi taky používal Outlook Express?
3) Pokud ano, jakou verzi Outlook E. máš teď a jakou jsi měl na starším disku?
4) Co máš nyní za operační systém a cos měl předtím?
5) Potřebuješ přetáhnout veškeré emaily?
6) Nebo potřebuješ jen zprovoznit svůj emailový účet, abys mohl psát a přijímat nové zprávy?

No on je to pocitac rodiny a nekdo tam zavlekl virus, koupil jsem si NODa a disk. Jenze ja nemohu najit CD s Outlookem,
tak ted jen koukam do sloyek stareho disku, kdyz z nej otevru Otlook, tak program nabehne ale je prazdny.
Díky

Neexistuje nějaký způsob, jak zálohovat celé složky OE ? V W98ičkách byl nějaké soubory, které se jmenovali "Přijatá pošta.mdx" (nebo tak nějak, nejsem si jistý), ale v XPčkách to nemohu nikde najít. Neporadí někdo kde hledat, existují-li vůbec?

Samozřejmě, že existují. Nejjednodušší cestou, jak zjistit složku, je podívat se v OE do menu Nástroje / možnosti / údržba / tlačítko Složka úložiště

Jinak je to v adresáři (složka s číslem se bude lišit):
\Documents and Settings\jmeno\Local Settings\Data aplikací\Identities\{E5C22E9E-36BB-4403-9A7D-55CED 1A58697}\Microsoft\Outlook Express
Složka Local settings je skrytá, takže ji nrmálně nevidíš, dokud si nepovolíš zobrazování skrytých souborů