Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Normalizace hlasitosti u vypalování CD

Dobrý den,rád bych se zeptal zda používat normalizaci hlasitosti při vypalování audio CD, V Ashampoo Burning Studiu 12 je to nastaveno defaultně na 89db, nikdy jsem s tím neměl problém, ale teď se mi zdálo CD nějak "přebuzené". V hlasitějších pasážích byly rušivé kazy /původní flac byl v pořádku/. Máte tuto funkci při vypalování zapnutou nebo vypnutou, případně nějak upravujete? Díky za názory.

Normalizácia hlasitosti sa používa vtedy, keď si vytváraš vlastnú kompiláciu CD z rôznych nahrávok/súborov, ktoré nemajú rovnakú kvalitu-hlasitosť, pochádzajú z rôzneho zdroja... Pokiaľ sú nahrávky rovnaké - netreba nič nastavovať/meniť.