Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte prosím vybrat nový herní notebook

Ahoj všem čtenářům,

Chtěl bych vás požádat o pomoc při výběru nového herního notebooku.

Jde o notebook za cca 26 000kč, takže to není žádná hračka a vybírám z těch, které jsou dostupné v kamenných obchodech v mém městě Ostrava.
Chci s notebookem občas i cestovat kvůli práci. Jediné čeho se týká má otázka je: Který z těhto dvou je výkonnější a lepší pro hraní her?

Už jsem se bavil s několika lidmi, ale je to z mého hlediska jen souboj Grafická karta vs Procesor.
Poraďte prosím, který ze dvou 17palcovych notebooku od výrobce MSI si vybrat. A HLAVNĚ PROČ SI HO VYBRAT. :)

Viz obrazek kde jsou obě sestavy.

http://s27.postimg.org/phqwu5aw3/NOTEBOOK_MSI_GAMI NG.png

Jistě, bez kravskýho hrádoby herního notebooku bys tam nepřežil. Dosud jsi to zvládal jak? Musel jsi děsně psychicky trpět? Jsi si opravdu jistý, že tahat po světě 17" krávu je dobrá volba? Pane, tohle je vize z říše snů a z reality budoucích problémů.
Venku se raději nauč jazyky a naháněj holky ... znáš film - Se slovníkem v posteli? ;-)