Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s Windows 8.1

Zdravím.

Už něco málo přes rok používám Windows 8 a jsem s nim nadmíru spokojen (asi jako jeden z mála). Před několika měsíci jsem nainstaloval Windows 8.1 professional 64bit. Pár týdnů šlapal v klidu ale pak se začínali objevovat problémy. Jedním z nich je třeba, že se přihlásím k účtu Microsoft, nechám PC chvíli v klidu ať se načte vše co má ale než na něm začnu pracovat objeví se mi chybové hlášky jakých si programů a jestli je chci odeslat kamsi nejspíše pro zjištění závady a nebo to prostě vypnu. Na začátku se objevovala 1 ale teď se objevují po startu PC celkem 4 hlášky a jedna z nich je pro Internet Explorer, stejně ale používám Chrome. Bohužel než jsem začal psát tento problém, chyby jsem vypnul, bližší info dodám mezi 1. a 2. hodinou odpoledne. Dále se mi ukazuje špatný čas i když ho synchronizuju. Jde špatně asi od 6 minut. A ten největší problém je, že mi nefungují karty (nebo jak se tomu říká) v nabídce Start, jako jsou kalendář, pošta google search a spousty dalších. Jde o to, že kartu otevřu ale ta se sama ihned vypne. Myslím že to bude souviset s chybovýma hláškama. Kartu Store otevřu ale když kliknu na vyhledávání ihned se karta vypne. Nevíte někdo co s tím nebo máte zkušenosti? Pochybuju, že jde o běžnou chybu Windows, to by vývojáři snad ani nemohli vpustit do světa.

Hlášky jsou dole v odkaze, změna účtu problém nevyřešila jak s hláškama tak se špatným časem a aplikace nabídky start potřebují přihlášený účet Microsoft. Když chci aktualizovat zobrazí se stahování, které hned dokončí a napíše se chyba 80070BC9 s komentářem, že během stahování došlo k potížím.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak- frc1/t31.0-8/905835_240717899464865_34571662280171 95495_o.jpg

Ano našel jsem 2 viry, odstranil je. Pak už to šlo aktualizovat a aplikace a čas fungují správně. Stále se ale objevuje 1 chybová hláška a to dcgmncyqwsr.exe. S tím ale můžu žít, nevidím žádný problém který by s tím souvisel.

Zdravim
V prispevku pises ze jsi pouzival windows 8 32 nebo 64 bitovou kopii?
Pocitac sis kupoval v obchode s predinstalovanym OS?
Podival jsi se na index uzivavatelskeho rozhrani a spustil jsi test,
aby jsi zjistil konfiguracni nastaveni?
Pokud ne nedivim se.

Zdravim
Pises ze jsi pouzival win.8 32 nebo 64 bitovou kopii?
Pc i s predinstalovanym OS jsi koupil v obchode?
Pouzivas prohlizec udalosti nebo tyto hlasky se objevi?
To muze znamenat ze neni KOMPATIBILNI se systemem
tim padem vykazuje chyby.
Reseni: F12 spustit botovani pri spusteni pc
zde nekolik nabidek pres mechaniku,hdd,flash.
ale pokud nejsi v tomto smeru zbehly nedelej to.