BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Format= STRATA dat /// cs
???
to tam je aký systém ?
Předpokládám, že máš na mysli oddíly a ne disky jak píšeš.
Otevři správu počítače - uložiště - správa disků - klepni pravým na oddíl D - zvol zmenšit - počítač vypočítá maximalní možnost zmenšení. Potom pravým na oddíl C - rozšířit svazek. Žádná data se ti neztratí.
diky za navod.Snizit ODDIL(omlouvam se za spatnou definici).
Ale nejde mi rozsirit oddil C.Mam tam taky pouze zmensit svazek.
U oddilu D muzu zpet rozsirit o kapacitu kterou jsem snizil.
céčko má celou kapacitu 2gb nebo volnou?
správa disků - diskmgmt.msc - neumí sejmout printscreen?
Uvolni si miesto na disku C a nesachuj s oddielmi. Jak, uz som to pisal Xkrat, pouzi hladanie.
Ked chces rozsirovat C tak musis zrusit D a potom ho vytvorit nanovo. Data z D samozrejme sa stratia.
Pokud rád riskuješ, můžeš zkusit např. EaseUS Partition Manager (verze na doma je zdarma), ten umí zmenšovat a zároveň přesunovat oddíly (což potřebuješ, protože místo uvolněné na "D" se objeví "na konci" disku, a ty jej potřebuješ "za C a před D"
Vždy doporučuju ZÁLOHOVAT!
EDIT: mé doporučení jest: disky nikdy nedělit!
Nemá to IMHO dnes už žádný smysl a useři všechno stejně "lejou" na systémový disk na plochu. 
všechno stejně "lejou na systémový disk na plochu // Ako kdo


je to cca 90% uživatelů. Z těch méně schopných pak 100%.
Tohle je hodně zažitý omyl ... ale komu není rady, tomu není pomoci ... lidé asi mají spoustu času a očekávají dlouhý život ...
Za mě jednoznačně oddělit systém od dat. Následná obnova OS ze zálohy je snadnější a není nutné vykopírovávat při záleze data a výsledky práce ze systémového C:
Pro tazatele:
1) vše zazálohovat
2) zahájit zmněy a přesuny mimo úroveň OS - SW již byl doporučený výše ...