Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zápis súborov na disk,už existujúcich

Dobrý deň,
do notebooku som si vložila CD,kde je veľa priečinkov s fotkami,potrebovala som najsť nejake fotky,potom som CD vybrala,urobila nejakú inú robotu, po chvili vložila nazad to CD, a už mi jeden priečinok s fotkami udáva ako pripravený na zápis na disk.
Ako to odstránim bez toho aby sa mi ten priečinok vymazal? Tento priečinok tam už raz napalený bol,tak nechapem prečo to znova ukazuje.
Ďakujem za odpovede.

Na XP, pokud existuje neco v adresari:
C:\documents and settings\jmeno_uzivatele\Local settings\microsoft\Zapis na CD
tak to bude chtit vypalovat. Pokud to z toho adresare smazes, tak se uz nic nebude chtit vypalovat.
Je to hrozne dementni system to vypalovani pod Windowsem.
Na W7 to bude v nejakem jinem adresari. Staci pohledat.

edit:
tak pod W7 je to v adresari:
C;\users\jmeno_uzivatele\appdata\local\microsoft\w indows\burn