Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem software pro nataceni her

ahojte poradite mi prosim jakej je nejlepsi program na nataceni her ? zkousel sem fraps natacel sem minut a rozdelilo se to za videi kde kazdy video ma giga coz nemuzu ani nikde uploadnout hledam nejaky program ktery mi bude delat video a nic nebude rozdelovat a aby to nezralo tolik giga dik moc
Změna předmětu, původně: nataceni her
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Už jste někdy narazil na MediaInfo? Každá sranda něco stojí! Úspora procesorového výkonu jde na úkor místa na disku. Malé tajemství je, že ty soubory jdou dále upravovat a převést na jiný formát i do jiného kontejneru. Ti mladí frikulíni jsou z těch her snad úplně vygumovaní.