Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava do 399 eur

Dobrý deň, môj starý pc už krachuje a ja by som si chcel kúpiť ( postaviť ) počitač. Poskladam si ho sám ale neviem aké komponenty kúpiť aby všetko do seba zapadalo, už som si sám niečo postavil ale neviem či to je ono.
PC by som používal na hranie hier ( BF4 napr. na medium) a kukanie filmov, pozeranie videí na youtube.

Maximalný limit je 399 eur.

EDIT: Mechaniku môžem použiť zo starého pc a windows detto.

Ď.
Změna předmětu, původně: PC Zostava
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

- Na tvoji potrebu by ti stacil, nepocitaje ze ma Grafickou kartu +- HD7850 (7790) + 8 Gb RAM a AMD Jaguar 8 Core, poskladej takove PC na kolik ti vyjde [ pribliznym vykonem ]?
(+ Blu-Ray/DVD, HDD500Gb,nizka spotreba, 1080p ) Samozdrejme mysleno jako alternativa, multymédia, hry.