Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba ve složce D:dokumenty

Mám Win.XP sp2,winy mám na disku C a na D mam složku Dokumenty. Neco sem dělal naPC a ted mě najednou při startu pc když se otevře obrazovka s ikonama tak se mi otevře složka D:Dokumenty a musímji zavřít a potom už to jde normálně.Poradte prosím co s tím.Čistil sem to avastem, Ad Avare, Spybotem a Tune Up a je to stále stejný.Díky.

příčiny bývají dvě:
- někde v "po spuštění" máš zástupce na něco s mezerou v názvu (adresář, soubor) a cesta není v uvozovkách.

- v registrech některá z "run" větví je vyplněna "výchozí" položka, která má být prázdná:
např.: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
(výchozí) (Hodnota není zadána)