Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD - po zapnutí obrazovky z režimu spánku

Dobrý den,
už více jak 3 měsíce se mi tak jednou za 3-14 dní "objeví" BSOD. Všechny zatím měly společný jmenovatel - tím bylo probuzení obrazovky z režimu spánku (pohnutí myší nebo zmáčnutí náhodného tlačítka) -> potom okamžitě naskočila zmiňovaná modrá obrazovka.

Přikládám jen odkaz na dump soubory (348398955).
Kvůli dalším "scanům" PC mě prosím instruujte.

Co jsem zpozoroval, tak vždy na BSOD byla zmínka o "win32k.sys" a v programu BluescreenView se pak ještě objevuje soubor "ntoskrnl.exe".

Základní deska:
Typ CPU QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3400 MHz (17 x 200)
Název základní desky Neznámý
Čipová sada základní desky AMD RD980/RD990/RX980, AMD K10
Pracovní paměť 8136 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
DIMM3: Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (8-8-8-22 @ 609 MHz) (7-7-7-20 @ 533 MHz) (6-6-6-17 @ 457 MHz)
DIMM4: Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (8-8-8-22 @ 609 MHz) (7-7-7-20 @ 533 MHz) (6-6-6-17 @ 457 MHz)
Typ BIOSu AMI (07/17/2012)
Komunikační porty (COM a LPT) Communications Port (COM1)

Zobrazení:
Grafický adaptér AMD Radeon HD 7800 Series (1024 MB)
3D-akcelerátor AMD Pitcairn Pro
Monitor Dell 1707FP (Digital) [17" LCD] (CC28266DB253)
Monitor Obecný monitor PnP [NoDB] (LTK0R0212400) 21,5" Acer LCD

Multimédia:
Zvukový adaptér ATI Radeon HDMI @ AMD Cape Verde - High Definition Audio Controller
Zvukový adaptér Realtek ALC892 @ ATI SB900 - High Definition Audio Controller

Nosiče dat:
Ovladač IDE AMD SATA Controller
Ovladač IDE Asmedia 106x SATA Controller
Ovladač úložných zařízení AOLO3LF8 IDE Controller
Disková jednotka Generic- Compact Flash USB Device
Disková jednotka Generic- MS/MS-Pro USB Device
Disková jednotka Generic- SD/MMC USB Device
Disková jednotka Generic- SM/xD-Picture USB Device
Disková jednotka WDC WD15 EARX-00PASB0 SATA Disk Device (1500 GB, SATA-III)
Optická jednotka DTSOFT Virtual CdRom Device
Optická jednotka HL-DT-ST DVDRAM_GH15N SATA CdRom Device (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:16x, CD:40x/32x/40x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)
Optická jednotka STWFMX QRO1EF0X6FKH SCSI CdRom Device
Stav SMART pevného disku OK

Všem předem děkuji za rady
Lukáš

Pokusím se oživit toto téma s obdobnými potížemi.. a prosím o radu..

Na Acer aspire S3 se po probuzení objevila BSOD - poprvé to šlo ještě zrestartovat a OK, podruhé už ne..
Nabízí jedinou volbu a sice stikni esc pro vstup do UEFI FIRMWARE SETTINGS - na poprvé to fungovalo a vlezlo to do BIOSU ale teď už ani to není funkční (neprovedl jsem žádnou změnu a BIOS opustil bez uložení)

V příloze je vyfocená BSOD..

Recovery medium nemám, předpokládám, že se bude dát získat od aceru (za prachy?) Jinak stroj je ještě v záruce, ale pokud je to nějaká prkotina, rád bych zkusil sám s Vaší pomocí.

HDD mám rozdělen na 2 oddíly, data jsou zvlášť, ale problém je s jedním softwarem (allplan CAD) který prostě ukládá svá data na C: - přijdu o ně při recoveru?
Zálohu mám, ale jak už to tak bývá, ne zcela aktuální..

Díky za pomoc.. Honza