Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den, počítač mi v poslední době hází modrou smrt v nástrojích pro správu co jsem se dohledal se objevuje následující chyba
2014-04-18T13:55:59.624+02:00| vthread-4| E105: Cannot find perfmon object in array returned by perfDLL, index=0
Nevíte, co by to mohlo být ? Je to v poslední době častější a častějí.
OS w7 ultimae x64 na SSD 2x v raid 0
intel core i7
geforce gtx680

Kdybys nechal viditelný ten sloupec"Caused by Driver", viděli bychom pachatele i u těch dalších chyb...
U té rozkliklé chyby to spadlo na DirectX, u třech dalších je vidět Win32k.sys, což je jádro systému. Takže to možná bude HW problém (Windows přece nepadá všem, že). Nasvědčuje tomu i ta různorodost chyb. Zajímavá je ta víc jak dvouměsíční pauza, kdy to nezlobilo (30.1. - 9.4.).
GeForce Experience je nesmysl, ovladače nepotřebuješ updatovat každej tejden, když to funguje, můžeš tam mít i dva roky starý.

Jaký máš zdroj (chci vědět značku)?
Jaký máš RAM? Můžeš je otestovat (Memtest86 nebo GoldMemory - stáhneš, vypálíš ISO, nabootuješ, pokud nepadají ihned chyby, necháš běžet více průchodů, ideálně přes noc).