Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Free SW na vytvoření DVD

Zdar všem,

znáte prosím někdo nějaký SW na vytváření DVD, ideálně free? Zatím jsem narazil pouze na placené produkty.
Mám nějaké seriály a chtěl bych je picnout na DVD, tak by bylo fajn, aby to umělo i menu a ještě lépe i titulky.

Zajímaly by mě hlavně vaše zkušenosti s těmito programy.
A potřebuji to pro WinXP.
Díkes

loading...

pokud nemůžeš umístění dokumentů změnit jinak (není ikona na ploše, firemní nastavení ho přepisuje), zkus to dočasně - možná funguje až po restartu:

REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Wi ndows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders]
"Personal"="D:\\Dokumenty"
"My Pictures"="D:\\obrazy"
"My Music"="D:\\music"
"My Video"="D:\\porno"

Já ale nechci měnit umístění dokumentů. To udělám až v krajním případě, kdybych nenašel jiný vhodný SW.
Zatím jsem zkusil několik softů, ale ani jeden nevyhovuje. Problémy byly zatím následující: nenastavitelnost, chybějící funkce, omezení licencí (vkládají logo do videa).
DVD menu není pro mě prioritní, pokud půjdou bez problémů přeskakovat kapitoly (jednotilivé díly seriálu). Zatím stále hledám a zkouším, vyzkoušení programu však sebere spoustu času...