Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidat hardware-Přístup byl odepřen

Dobrý den.Nefungovala mi jedna aplikace tak jsem se podíval na jeden návod,kde mi radili abych ve Správci zařízení přidal hardware.Avšak Průvodce přidáním hardwaru nahlásil chybu: Při instalaci došlo k chybě. Přístup byl odepřen.Jakým způsobem by se toto dalo řešit?

Aplikace Tunngle. A hardwere Síťové adaptéry - TAP-Win32 Provider V9 (Tunngle).Přesný návod je: Správce zařízení>Akce>Přidat starší zařízení>Dalsí>Nainstalovat hardware,který vyberu ze seznamu-Další>Síťové adaptéry-Další>TAP-Win32 Provider V9 (Tunngle)-Další>Další>(Mělo by se dokončit,ale napíše chybu).Předtím jsem nainstaloval aplikaci Tunngle a ta mi nahlásila problém(Ten řešit nepotřebuji na ten řešení vím,potřebuji řešit to že byl Přístup odepřen).Samozřejmě jsem Administrátor a jediný počítače.