Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Musím se pochlubit s myší

Nedá mi to. Včera jsem poprvé měnil baterky v krysce. Logitech M705. Zakoupeno 2009, tedy pět let! Přitom cca 8/24/celý týden, kancl, grafika, občas nějaká ta hra. Furt by i fungovala (další dva roky? :-)), ale začla blikat otravná LEDka, tak jsem vyměnil munici. Přežila tři pecka a neshledávám fyzické opotřebení. Máte někdo podobnou zkušenost? Kdybych to nezažil na vlastní pracce, nevěřil bych tomu. A ne, není to reklama.

Suunto Ex

- jde opravdu o masivni kousek, mel jsem podobne, ktere velikosti pripominaly zahradni kukacky (vyrecyklovane z jednoho mistniho obchodu, z elk. odpadu po servisu oznacene jako neopravitelne) a ty se dokonce nabijeli pres USB, kdy pri pouziti GPS nebo zminovaneho kompasu, zivotnost baterie byla 2-3 hodinova pred totalnim kolapsem.