Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné smazání uložených dat

Dobrý den, mám jeden veliký problém a nevím co s ním.
Již delší dobu vlastním datadisk o velikosti 500GB a ukládám si na něj především filmy a své fotky, prostě jiné osobní věci.
Při posledním přidávání filmu na disk a následném spuštění přes TV se mi začaly ztrácet filmy, skoro každý den vždy jich pár zmizelo.
Vím jistě že antivirák mého PC to nebyl, protože při posledním stahování a ukládání dat na disk tam bylo vše, zkrátka jsem to ani nevymazal.
Prosím poraďte.

Jo a nevím zda to bude mít nějakou spojitost ale při mé vlastní tvorbě v programu Mowie Maker jsem si tvořil film, ten jsem následně dokončil a hodil na cedlo, během jednoho roku obsal sám o sobě zmizel a ten co jsem měl na pc jako kopii tak totálně bez hudby...
Pomooooc

Ta telka si můj externí disk neupravuje a nemůže ani způsobovat vymazání, to je vyloučeno.
Již několikrát jsem do ní dával flash disc a nic se takového nestalo !!!
No a co teď ?

Pochopíš to konečně že to prostě ani mně hlava nebere ale je to tak ???