Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládací panely - nejsou přístupné

hezký večer.prosím vás o radu.14 dní mám zprovozněný nový pc.A mám tenhle problém při spuštění souboru ovládací panely se mi nedaří otevřít žádný z program(uživatelské účty,nastavení zvuků,zobrazení atd...)naskočí mi upozornění:Systém Windows nemá přístup k určenému zařízení,cestě nebo souboru.K přístupu k položce pravděpodobně nemáte patřičné oprávnění...

[mod]Příště, prosím, napsat trochu výstižnější titulek, verzi používaného operačního systému a správnou rubriku.
Původně "ovládací panely". Změna rubriky Ostatní->Operační systémy.
(host)[/mod]

pc používají obě moje děti... viděl bych to na novou instalaci, dětem dát jen omezené účty - zásadně ne admoši

mám Norton ... to bývá monstrózní kombajn na všechno (norton internet security nebo jak se ta obluda jmenuje), teoreticky to může být i jeho práce, neznám ho

nešlo to až po přenosu dat z původního pc ... pokud jsi překopírovala starý ntuser.dat do c:\document&settings\janička\... i tu by mohla být bota

mám asi tak deset dní novou instalaci...děti nemají admin účetale bohužel ani já páč se nemůžu nikam dostat a hlavně nevím jak...Mů správce pc si odjel na dovču a udělal mi tu nechtěně asi nějakou botu...Takže zkouším se na poradnách dozvěsět nějakou radu,ale zatím nic čeho bych se mohla chytit..

jestli máš xp profi, účet administrátora se dá zpřístupnit (zrušením hesla)
u xp home je údajně možné v nouzovém režimu se přihlásit jako administrator, nezkoušel jsem
jako admoš bys pak svého uživatele přidala do skupiny administrators, a originálního admoša zase zaheslovala (heslo poznačit:)

v XP Pro stačí zmáčknout 2x ctrl+alt+del a přihlásit se "ručně" a nepotřebuješ ani nouzák. Já si navíc admina zpřístupním i do rychlého přihlášení pomocí přidání DWORD "Administrator" s hodnotou 1 do HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\Current Version\Winlogon\SpecialAccounts\UserList