Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 nelze nabootovat - záchrana souborů z plochy

Dobrý den,

Windows 8 si vynutil restart kvůli aktualizaci a teď nelze spustit.

Objeví se pouze

"Automatic Repair couldnt repair your PC" & it said below that

"Log file: C:/windows/system32/logfiles/srt/srttrail.txt"

Nepodařilo se mi recovery systému, Safe mode boot také hodí nakonec error.

Potřebuji z počítače zachránit data z plochy a dukumentů.

Prosím o radu jak se k tomu dostat a zkopírovat si je třeba na flash disk.

Systém jsem měl zaheslovaný, heslo znám.

Děkuji

disk vytáhneš, přidáš do jiného pc, zkopíruješ data.
nebo nabootuješ některé z ultimate boot cd, vykopíruješ data ven.
pokud je to systém založený na linuxu (např antivirové boot cd kaspersky, nebo přímo live linux), nemusíš řešit žádná oprávnění.