Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde načíst 2.hdd na ntb

Zdravím dostal sem ntb od kamaráda a měl tam OS Linux a přeinstaloval jsem to na Windows 7 Professional ale jsou tam 2hdd(jeden má 5gb a druhý 140gb-tento nejde) a ten druhý nejde a předtím šel normálně prosím mužete mi poradit,ani v biosu sem sem nenašel a nedošel k žádnýmů závěru.Děkuji hezký den

Nechápu ty zavádějící rady ... aby vytvořil jen jeden oddíl? Normální člověk si disk rozdělí na systémovou a datovou část. Po instalaci OS vytvoří zálohu OS a uloží ji na datový oddíl / externí HDD / DVD ...

Vhodné bude nabootovat z CD/DVD média MiniTool_Partition_Wizard_Home_Edition_8.1.1.iso a pečlivě se zamyslet. Reinstalovat umí kde kdo ...