Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno windows 7 nastavení knihoven

Potřebuji poradit s windows 7 knihovny dokumenty já chi to mít jako ve windows xp

/Dokumenty

a tam mít složky obrázky,hudba/videa/ a ne automaticky.

a ještě automatické seřazení ikon já si jechci seřazovat jako ve windowx xp (jako prví ikona bude třeba "Nová složka" a vedle ní bude třeba obrázek s názvem "ZEMANN")

já si je chci seřazovat jako ve windowx xp (jako prví ikona bude třeba "Nová složka"

nepoužívej retardovaný "průzkumník" a "tentopočítač", ale inteligentní správce souborů.

cestu ke svým dokumentům můžeš pro systém předvolit v registrech:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders
"Personal"=...

..ale s normálním správcem souborů to stejně nemá význam.