Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proces svchost.exe vytezuje CPU na 90 %

Sry ze otravuju , ale mam problem kterej nejsu schopen vyresit.]:(
Po nainstalovani tiskarny Hp C5180 se najednou spusti proces svchost.exe
, presneji to je "svchost.exe -k imgsvc" , ktery by mel asi slouzit k nacitani obrazku (WIA) ze skeneru a fotaku.Tento proces vytezuje CPU na 90% a ja nevim co s tim.Ta tiskarna je All in one ,takze ma i skener.
Prosim o help. Tento problem se stal uz jednou, preinstaloval jsem systemy a pak slo vse v pohode az do doby nez sem znova naistaloval tiskarnu.
Dikec za pomoc. Kafac:-)
Mam XP prof.

Dikec za odpoved. Vypada to ze se to vyresilo. Ale mam tady jeste jeden problem
Ta tiskarna je pripojena , lze normalne tisknout z kompu , ale pokazde kdyz chci skenovat tak se objevi Error : "An error occured communicating with the scanning device.please ensure that the scanning device is connected properly and try again"
Firewall to neni , a ja nevim co by to mohlo jeste byt

Vypada to ,ze to neni asi ojedineli problem , na Hp serveru se o tom taky diskutovalo.
Jenze tam se bavily o pripojeni pomoci usb. Vyresili to nakonec lepsim stinenym kabelem.
Ale ja nevim . Napisu HPcakum at mi poradi , kdyz by to neslo zprovoznit tak to vratim.
Uz me to stve . Po tydnu pouzivani sem to dal hned do servisu

http://forums1.itrc.hp.com/service/forums/questiona nswer.do?threadId=976447&admit=-682735245+116818209 8588+28353475