Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spořič na dvou Monitorech

Ahojky lidi.
Mám takový dotaz, běžně používám dva monitory při práci a když se spustí spořič, nezobrazuje se správně. Jedna část obrázku (takový 3/4) je na jednom monitoru, mezitím co druhá část je na druhým, přičemž se neroztáhne a zbytek je zaplněný černou barvou, tudíž obrázek vypadá opravdu ošklivě.
Neexistuje nějaký program, který by to mohl spravit?
V nastavení jsem se hrabal snad milionkrát, nenašel jsem žádný řešení.

monitory mas nastavit vypinut po X minutach kvoli setreniu energie, a ne pustat tam sporice ktore ti este aj vytazia CPU a grafiku a namiesto sporenia zaplatis 1000Kc viac na elektrike a zabijes planetu :) MS by uz konecne mali zakazat volat ten nezmysel "sporic" a mal by to nazvat "vytazovac a nicic planety, a este k tomu aj nefunckny"