Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hosting na Banan.cz

Zdravím Vás, potřeboval by jsem poradit, jestli máte nějaké skušenosti s hostingem u Bananu. Jeden kamarád tam hostuje údajně v naprosté pohodě, ale na netu na ně dost lidí nadává. Sdělíte mi své skušenosti. Předem Vám děkuji.

Ze všech webhostingů sis vybral zrovna Banán? To asi jen kvůli ceně, ne? Osobní zkušenost nemám žádnou, ale podle většiny reakcí jejich (ne)štastných zákazníků a podle toho, jak jednu dobu spamovali fóra, bych se od nich distancoval.