Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stále méně místa na disku

ahoj mám problém s diskem C když z něj uvolím třeba 100 mb tak je to do 1 minuty prič a sem zase na nule a pořád dokola a nevím čím to je (os win 8, projel sem to i antivirem avast! všechny viri které mi to našlo sem si pro jistotu nechal ve virové truhle)

moc ti děkuju za ten program zjistil sem kde je ten bordel...(zasra*e AVG už nikdy to nechci videt )
fakt díky všem kteří mi pomohly, moc moc vám děkuji a už vým na koho se v budoucnu můžu obrátit :D
jestě jednou dekuji