Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika a DDR2 a jine

Skús si to po sebe prečítať... Také nezmysly som už dávno nečítal...
PCI <> PCIe !!! Tvoja doska nemá slot PCIe, čiže si tam nechaj tú grafiku AGP, alebo kúp inú dosku, ktorá už bude mať PCIe.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny