Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát egg

Dobrý den, poradí mi někdo v jakém programu otevřít složku ve formátu .Egg .. děkuji za radu
Upravena velikost písmen. (karel)

Jestli dostaly jste se na tuto stránku, zajisté máte problém se spuštěním souboru .egg na Vašem počítači. Úplný název souboru: Panda3D Model File. Jestli po poklepání dvakrát na ikoně souboru objevilo se hlášení, že musíte instalovat odpovídající program aby spustit soubor, v dolní části stránky můžete najít programy, jež vám jistě mohou pomoct.Tvůrce tohoto formátu souboru je Carnegie Mellon.

Yoda? :-D