Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pranet.cz - máte zkušenosti?

Dobrý den, docela mě zaujala nabídka tohoto poskytovatele (www.pranet.cz), ovšem zdá se, že jsou na trhu poměrně krátce, a tak jsem nenašel jiná hodnocení než 3 na webu rychlost.cz (všechna pozitivní). Chtěl bych se touto cestou zeptat, nemáte-li někdo s touto firmou zkušenost nebo vaši známí? Ideálně s Wi-Fi připojením, ale to je spíš na okraj. Děkuji předem za každou reakci

Velmi rychlá domluva, velmi rychlá a elegantní instalace bez modemu, velmi rychlý internet (zejména absolutně bezkonkurenčně kosmicky rychlý upload), dobrá cena, skvostná spolehlivost, komunikující technická podpora. Doporučuji!