Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Random padání her

Dobrý den, když hrávám hry, tak mi prostě se seknou a padnou (např. u Doty 2 se mi seknou 2 framy a jedou dokola) u CoH je černá obrazovka, u Army 2 je černá obrazovka. Stávalo se mi to i před přeinstalování windowsů. Potom mi to šlo zhruba 2 měsíce normálně a pak to zase začalo takto padat. Děkuji předem za jakoukoli pomoc.
ATI radeon HD 4800 series (zbytek dopíšu když bude potřeba)
PS: Před přeinstalování windowsů jsem nemohl mít spuštěnou hru a youtube dohromady. Po přeinstalování to šlo stejně dlouhou dobu, teď nemůžu hrát a přitom poslouchat písničky z youtube. GPU se prostě přehřeje na 120 stupňů (nedivte se, taky jsem čumel jako idiot, ale je to tak.) a poté spadne (nekonečná pojistka- neumím to jinak nazvat) Ofc počítač nenechávám přehřívat, používám MSI afterburner na zjištění teploty GPU

Zalezi jakou mas grafiku presne...mezi 4830 a 4890 je dost velkej rozdil.

Pokud mas nejakou slabsi je jasny ze ti grafika nezvlada prehravat videa na YT plus jeste hry(nedej boze full HD a vis-video)

I tak 4kova serie celkem topila a zrala...

Tak to se nediv.

Ta grafika muze byt rada kdyz ze zvladne Full HD video jen samostatne...natoz jeste u toho vykreslovat hru.

Navic je uplne priserna co se tyce vykon/prikon(vykon 0 prikon skoro 100w)+ teploty jsou taky des.

Jestli ti pada a zacne se sekat jen pri hrani her...po par minutach tak pokud jsi profoukl a je stejne problem...grafika uz doslouzila.