Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc po startu nenabíhá

Dobré ráno, tímto bych vás chtěl poprosit o pomoc. Když zapnu pc power tlačítkem, pc se rozběhne, najedou větráky, pc 2x pípne a tim to hasne. Neblikne klávesnice, ani nesviti myš, nenabehne monitor, jen blika jako v pohotovostnim rezimu. Podle me to bude zakl. Deskou protoze nejsou pod proudem usb porty. Prosim vas o pomoc, co stim.

Kdyby to byl zdroj, tak se to přece ani nezapne ne? Abych to upřesnil, je to stolní počítač, vydá 2x krátké pípnutí, takže v AMI BIOS to znamená podle toho kódu chyba Parity paměti. Vůbec netuším co by to mohlo být. Jinak, co tomu předcházelo, včera běžel normálně, bez jediného problému, pak jsem ho vypl, odpojil všechny kabely a šel vyluxovat a profouknout kompresorem, pak jsem ho připojil zpět, a dnes ráno chtěl zapnout, což se mi už nepovedlo