Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Emachines el1600

Zdravím, před čtyřmi lety jsem si pořídíl tento počítač, bohužel začal se sekat.. Videa na youtube se sekají, videa v přehrávači jsou zasekaná, a vůbec celý je takvý pomalý a zasekaný. Volil jsem ho výhradně jako pracovní pc, nyní bych si ho chtěl jen o trochu lépe zrychlit, proto vás hezky žádám jako lajk, jaký procesor nebo ramku dokoupit aby byl počítač plynulý a docela rychlý. Samozřejmě pro administrativní účely a plynulost pc. Děkuji za vaše drahocenné rady :)

General Spec

Brand
eMachines

Model
EL1600-01

Type
Student/Home office

Processor
Intel Atom 230(1.6GHz)

Cache Per Processor
512KB L2 Cache

Memory
1GB DDR2

Hard Drive
160GB SATA

Optical Drive 1
18X DVD+/-R/RW SuperMulti Drive featuring LabelFlash Technology

Graphics
Integrated Intel Graphics Media Accelerator 950

Audio
Embedded High-Definition Audio

Ethernet
10/100 LAN

Power Supply
220W

Keyboard
PS/2 Keyboard

Mouse
Optical Mouse

Operating System
Windows XP Home

Motherboard

Chipset
Intel 945GC

CPU

CPU Type
Intel Atom

Installed Qty

CPU Speed
230 (1.6GHz)

L2 Cache Per CPU
512KB

Graphics

GPU/VGA Type
Intel GMA 950

Graphics Interface
Integrated video

Memory

Memory Capacity
1GB DDR2

Memory Spec
1GB x 1

Hard Drive

HDD Capacity
160GB

HDD Interface
SATA

Optical Drive

Optical Drive Type
DVD Super Multi

Optical Drive Spec
18X DVD+/-R/RW SuperMulti Drive featuring LabelFlash Technology
Write Max: 18X DVD+/R, 6XDVD-RW, 8X DVD+RW, 8X DVD +/-R DL, 12X DVD-RWM, 48X CD-R, 32 CD-RW
Read Max: 16X DVD-ROM, 48X CD-ROM
Supports Label Flash on disc printing (req. Label Flash media)

Audio

Audio Chipset
Integrated

Communications

Modem
56K. V92

LAN Chipset
Integrated

LAN Speed
10/100Mbps

Front Panel Ports

Front USB

Front Audio Ports

Back Panel Ports

COM

LPT

PS/2

Video Ports
1 VGA

Rear USB

RJ45
1 port

Rear Audio Ports
3 ports

Physical Spec

Dimensions
15" x 10.7" x 4.2"

Weight
12 lbs.

pochopím použít atom v miniaturním netbooku, přetože je to sračka.
koupit si 3kg notebookovou mrchu s atomem může jen momentálně silně opožděný jedinec.

návod co s tím jsi dostal. vypnutí odpadu a antiviru je právě kvůli nechopnému procesoru, který sis v tom emachines krámu od popelnic z lidlu vybral.

za deficit tvého iq já nemůžu, hulvátem nazývej svého fotra, že něco takového zplodil.