Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém Windows 7 - nejde mi nic udelat

cs lidi mam problem
nainstaloval sem Windows 7 a internet me ide ale nejde mi nic udelat pise to systém windows nemá přístup k určenému zařízení cestě nebo souboru a furt proste nemuzu ani najet do Počítač nebo nemuzu zmenit tapetu nejde mi zvuk protoze nemam nainstalovane repraky ale ja je nenainstaluju kdyz nemuzu najet do ovladaci panely :/
Nevíte co s tým ? ? ?
Změna předmětu, původně: problém Windows 7
Změna kategorie, původně: Software (karel)

byly prázdniny, tak zas někdo instaloval.
správce zařízení nefunguje? síťová karta je vidět?
ncpa.cpl - síťové připojení je vytvořené?
výpis: ipconfig -all ... dává smysl?
které ovladače jsi vlastně nainstaloval a v jakém pořadí? odpověď, že žádné a žes myslel, že to win7 stáhne sám, znamená: nesahej na to, odnes to do servisu.