Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Změna os spět

Potřebuji poradti jak naisntalovat windows xp.Naisntaloval jsem windows 7 ale já ho vrátím spět do obchodu (tam mi řekli že můžu kdyb něco že se to nějak udělá)
nelíbí se mi chci dát windows xp ale jak abych zachoval soubory (po instalaci windows 7 se mi soubory přesunuly do složky windows.old ) Chi vrátit windows xp
klasický dobrý xp jak abych soubory zachoval

Rady byly, řeči o "prdely" sem nepatří - zamykám a upozorňuji, že v případě dalšího podobného vyjadřování bude uživateli přístup na Poradnu zablokován. (Kurt)

Už nainstalovaný W7 na 100% vrátit do obchodu nepůjde.

Přeinstalace: co chceš zachovat, překopíruj na jiný disk (důležité věci máš jistě zazálohovány i jinde), vlož do mechaniky disk s XP a spusť z něj instalaci (včetně formátu C).

A kolik si naúčtuješ (sám sobě, samozřejmě), až o ty data přijdeš?
Když je těch dat 500 GB, tak si pořiď druhej disk do PC, nebo externí disk, nebo NAS.
Uživatelé se dělí na dvě skupiny - ti první zálohují, ti druzí o data ještě nepřišli.