Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při otevření .doc v OpenOffice jsou místo některých mezer šedé obdélníčky

Když otevřu nějaký dokument ve formátu .doc, který byl napsán ve Wordu, v OpenOffice (verze 2.0.4, ale dělají to myslím všechny verze), tak se mi někde na místě mezer objeví takovéhle šedé obdélníčky:
[http://img129.imageshack.us/img129/878/printsii0.pn g]
Tušíte někdo, proč to tam je a jestli se toho nedá nějak zbavit? Po vytisknutí to tam sice není, ale na tom monitoru mi to přece jen poněkud vadí.
Dík

Protože jsem estét a ta šedá místa mi taky vadí, přičemž bych nesnesl pocit, že se mi byť i skrytá vysmívají, udělal jsem si makro na jejich nahrazování.

P.S. Když je tam totiž nechám, mohou se za ně připojovat další mezery a hromadit se tam jako horníci. Proto mám v onom makru i nahrazování více mezer mezerou jednou.