Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na co jsou aktualizace windows ?

Cau,asi blbý dotaz,ale mám Windows 7 už cca půl roku,jenže když se nainstaloval (instaloval ho bratr) říkal že aktualizuace zakáže,že se to dlouho stahuje,že si je mám nějaký den stáhnout,ale nějak se na to zapomnělo ... chci se zeptat,co vůbec ty aktualizace dělají ? Dělají něco zásadního,nebo není třeba to instalovat ? Díky

Myslím, že tohle bylo dostatečné:

Aktualizace například opravují zjištěné chyby v systému, řeší třeba zranitelnost, lidově řečeno lepí díry. Není příliš moudré je zakazovat. Ovšem, pokud je systém ukradený a cracklý, tak ho může některá aktualizace znefunkčnit.

Zkrátka - může se stát, že se Ti přes nezaplátovanou díru dostane do systému virus či jiné svinstvo.