Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malý přenosný pc vs notebook

Ahojte, jak jsem se dočetl tak asi herní notebook tady mi nikdo neporadí, tak se chci zeptat zda neznáte nějaké malé, lehce přenosné stolní pc, nejlépe do 20 tisíc. Asi to bude lepší varianta než nějaký notebook do 20 tisíc co? :)

Herni notebook bych i poradil, ale rozhodne by nestal 20.000,-, minimalne dvojnasobek.

Jinak si proste najdi jakoukoli malou bednu a poskladej si do ni komponenty z nejake radcovske sestavy tady na poradne. Na ITX uz ti tu neco hodili nebo muzes pouzit nejakou mensi skrin ATX a nejakou micro mini ATX desku.