Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s RAMkama

Dobrý den,mám problém,koupil jsem si od Kingstonu Paměti s označením KVR400X64C3AK2/1G(2x512).Po nainstalování na základní desku(ASUS A7V880)jsem spustil Windous a začal jsem hrát(Oblivion,Chronicles of Ridic),po chvilce hraní mě to vyhodilo do Windows nebo se restartoval počítač.Nejdříve sem myslel že je problém s ovladači(vyzkoušel jsem všechny druhy ovladačů pro graf.kartu a 4x jsem reinstaloval Windowsi).Nakonec jsem vyzkoušel odebrat jeden modul RAM a vše šlo bez problémů,po výměně modulů opět všě běželo jak má.Vypadá to jako by spolu moduly nemohli spolupracovat,což se my zdá nepravděpodobné,protože jsou prodávány společně a tudíž předpokládám že jsou
odzkoušené.Chtěl bych se zeptat jestli není nějaký program,který by dokázal otestovat základní desku.

Tak jsem Vyzkoušel všechny možnosti zasunutí do slotu,a nic nepomohlo.Memtest proběhl v pohodě.Zajímalo by mě jestli by to nemohla dělat grafická karta (Sapphire Radeon 9800),měl sem s ní problémy už předtím na starý základce (Soltek SL-KT600-C1L),když sem spustil jakoukoli hru,po několika vteřinách zhasnul monitor a musel jsem provést tvrdej restart,reklamoval jsem jí a novej kus mi to dělal taky,vyřešila to až koupě jiný základky (ASUS).Proč to říkám,protože mi to samí začala dělat grafika,když jsem si v biosu nastavil
časování,frekvenci a duální režim RAMek (CAS 3,400Mhz),memtest proběh v pohodě.

Tak sem 5 a půl hodiny testoval ty RAMky a nic,test probeh v pořádku,s AGP sem si hrál a zkoušel jsem přenastavit všechno co šlo AGP 4X/8x,AGP Read Synchronization,AGP Fast Write a pokaždý se stejným výsledkem.Ještě zkusím jinej zdroj.Ale myslím že je to v grafice,ostatně to se uvidí za čtrnáct dní ,páč si chci koupit novějši a od nvidie.Strašně nerad bych aby jste si myslely že se s vámy hádám,je to pouze víměna názorů,jsem vděčnej za každou radu.

Tu už asi nedopiluju,sem dizlektik,měl jsem s tím problémy celou střední.Tak zdrojem to taky asi nebude píchnul sem grafiku na 200 Watovej zdroj a ostatní běželo na 300Watovím a stejně to huplo do Woken.Je zajímaví že teď když tam mám SP1 tak to jenom spadne do Woken,ale u SP2 to házelo chybovou zprávu.

Jo,ty tam mam teď,měl sem tam i nějaký americký co jsou prej špička protože se používají na LAN Parties,ovladačema to taky nebude mě se zdá že je problém s grafikou jako takovou.Je to napsaný v těch odstavcích nad tímhle.