Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows XP reinstall + W7 reinstall

Dobrý den,
potřeboval vědět jak přeinstalovat W7... potřebuji na to USB flashku/CD s W7? Mám koupené společně s PC: Windows 7 Home Premium... :) A nebo jsou W7 v PC a nemusím stahovat W7 (nemyslím cracklé)... klíč je na papírku u PC :)Potřeboval bych radu jak na to... jestli když startuju pc dát ALT + F10, někdo mi to radil.. jinak mám Acer M5910 i7....

2. dotaz: Mám netbook s W XP... má to 1.6Ghz 2jádro 1GB ramm. Mám na to koupit W7/W8? Co je lepší a proč...?

Prosím moc aby jste mi pomohli, budu velice vděčný ;)
Děkuji předem :)
Zatím naschledanou

1. Ano, obnova je k něčemu. Když jste slyšel ty názory, tak jistě víte, proč "je to úplně k ničemu", tak se podle toho zařiďte. Já to za vás nerozhodnu. Obnova má tu výhodu, že nemusíte shánět instalační medium a ovladače, nevýhodu má tu, že se s ní obnoví i pár prográmků dodaných výrobcem notebooku, které nejsou nezbytně nutné (jdou odinstalovat).
2. V používání ani v ježdění na chatu vám ty XP nijak nebrání.

ht může taky ukazovat 2 okýnka s grafem - a nejsou tam 2 jádra.
umíš si vyčíst typ procesoru diagnostickým programem? nebo aspoň název netbooku a vyhledat parametry?

je ti úplně jedno, jestli podpora xp končí - stejně stála většinou za vyliž.
jediné co tě zajímá, je zda tvůj procesor utáhne jiný systém. jednojádrový atom ani náhodou.