Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laptop nechce najít flashku

Můj notebook nechce najít flash disk. Zvuk, že se připojilo zařízení, zazní, ale disk se nezobrazí... Zkoušel jsem jiný flash disk a další zařízení a vše fungovalo, zkoušel jsem flashku na jiném notebooku (ten měl WIndows XP, já mám 7) a ten ho našel, tak jsem ho tma zformátoval a připojil znova a zase nic, nevíte, co by s tím mohlo být?

mě ten soft nikdy nezklamal, ale budiž.
v xp jde záznam smazat z registrů přímo, jen je třeba přidat práva admina pro klíč flashky:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USBSTOR\...

win7 to z nějakého hloupého důvodu nedovolí, musí se na to použít plánovač - ten má práva "system":

at 22:10 reg.exe delete HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Enum\USBSTOR\... /f

samozřejmě naplánovat na čas, kdy tam nebude trůnit ta blbá flashka.