Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize jako monitor-dopad na zrak a nastavení

Dobrý den používám TV CHANGHONG jako monitor a je vidět že i při hraní her je z hracího pohledu špatná kvalita obrazu ale pohled z dálky na tv je krásný obraz
a tak se ptám: dá se ta tv nějak přenastavit aby obraz vypadal pěkně i z blízka jako je to u monitoru ??
a má to vliv na zdraví očí že to není monitor ???
DĚKUJI ZA RADY MYSLÍM ŽE JE TO DISKUTABILNÍ TÉMA.
:)

- Jak monitor, nebo TV, má doporučenou vzdálenost(pohledu), která by se mēla dodrzovat.
- S tou TV ti nepomúzu, z blízky bych to k ohledu zdraví ocí, moc neriskoval.
( má ta TV alespon rozlisení 1920x1080? Jakou má úhlopríčku?) jestli te moc pálí do ocí, tak zkus RGB prepnout na YCbCr